ASISTENT/KA OBCHODU-SPECIALISTA/TKA MARKETINGU

Jméno/Firma
WAGNER Group - WAGNER Servis - WAtech a.s.
Pracoviště
Nučice
Vytvořeno
18. 10. 2024

WAtech je česká technologická společnost, která se zabývá komplexními dodávkami, vývojovou, konstrukční a projekční činností a vizualizací systémů automatizace a robotizace technologií průmyslové aplikace barev a lepidel. Patří k předním technologickým společnostem působícím v oblasti povrchových úprav a lepení, je importérem a autorizovaným zastoupením WAGNER GROUP.

WAGNER GROUP je světovým lídrem v dodávkách systémů a komponent pro průmyslové povrchové úpravy v širokém spektru průmyslových odvětví.

Pro obsazení nové pozice Asistent/ka obchodu-specialista/tka marketingu hledáme ambiciózního dynamického kolegu/kolegyni.

Náplň práce:

  • Podpora obchodního oddělení v administrativních a operativních úkolech

  • Pomoc při tvorbě reportů

  • Tvorba marketingových kampaní a projektů, správa sociálních médií a webových stránek

  • Tvorba a úprava marketingových materiálů

  • Účast na technických školeních a prezentacích produktů

  • Sledování trendů na trhu, analýza konkurence

  • Pomoc při organizaci firemních akcí, veletrhů a konferencí

  • Zajišťování a tvorba marketingových a propagačních materiálů

Požadujeme:

  • Proaktivní člověk se smyslem pro detail

  • Středoškolské vzdělání (technické s citem pro marketing, marketingové, obchodní)

  • Základní technické myšlení

  • Výborné organizační a komunikační dovednosti

  • Znalost práce s MS Office

  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

  • Zkušenosti v obchodním nebo marketingovém prostředí s technickým produktem - výhodou

  • Alespoň základní znalost AJ

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v hlavním pracovním poměru

  • práci v unikátním Technologickém inovačním centru

  • motivační systém

  • mobilní telefon, notebook

  • dovolená 5 týdnů, stravenky, školení, osobní rozvoj, firemní akce

  • příjemné prostředí a přátelský kolektiv s profesionálním přístupem

Umístění: Rudná u Prahy (Nučice)

Nástup: dle dohody

Kontakt: WAtech a.s., U Zastávky 771, 252 16 Nučice; e-mail: personalni@watech.cz

Pokud Vás uvedená nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce spolu s fotografií. Budeme Vás kontaktovat za účelem dalšího postupu. Děkujeme Vám. Do životopisu uveďte prosím text: „Souhlasím, aby společnost WAtech a.s., sídlem Brdlíkova 286/1c, Praha 5, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.“