Hledáme operátory na slévárnu | až 45.000Kč

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Na Rovince 875, Hrabová
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Výrobce brzd do nejprestižnějších aut světa znovu otevírá své brány a my možná hledáme právě Vás!
Chcete pracovat za slušnou mzdu, mít bonusy a dovolenou navíc?
Vidíte se na slévárně a jste ochoten pracovat v nepřetržitém provozu?

Neváhejte mě kontaktovat zde, nebo na telefonním čísle  zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • obsluha licích strojů
  • příprava forem pro odlévání
  • výroba brzdových systémů pro prestižní vozy
  • výroba jader
  • řezání odlitků
  • kontrola kvality
  • pracoviště ve strojírenském, slévárenském prostředí

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (8.h a 12.h směny)
  • flexibilitu
  • fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • nástupní mzda 39.000-45.000-Kč
  • měsíční prémie
  • 13.plat (podmíněný docházkou)
  • příplatky za směnnost
  • odměna za nepřetržitý provoz až 2.000 Kč/měsíc
  • příspěvek na dopravu až 2.500 Kč/měsíc
  • závodní stravování se slevou 66,5%
  • 5 dní dovolené NAVÍC
  • odměny za zaškolování nových zaměstnanců
  • PŘECHOD DO KMENE již po 6.měsících

V případě zájmu vyplňte kontaktní formulář, nebo volejte na číslo zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště