????️ Pracovník v gastro provozu – obsluha, výdej jídel (m/ž)

Jméno/Firma
Rodina Koláčkova s.r.o.
Pracoviště
Olomouc
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme energické a pracovité kolegy s potenciálem růstu pro Z-Restaurant a K-Restaurant. Pokud máte zájem se rozvíjet a přispět k chodu moderního gastro provozu, rádi vás uvítáme v našem týmu!

????️ Co vás čeká?

???? Vyúčtování obědů na pokladně
???? Příprava cateringů pro akce a rezervace v saloncích – včetně inventáře a dohlížení na průběh
???? Příprava a výdej snídaní i obědů
☕ Práce baristy – příprava kávy a nápojů
???? Úklid pracoviště a průběžná údržba

✅ Co od vás očekáváme?

✔️ Zkušenost v gastronomii nebo příbuzném oboru
???? Řidičský průkaz sk. B výhodou
???? Spolehlivost, pečlivost a věk minimálně 18 let

???? Co nabízíme?

???? Možnost prémií
???? Pitný režim a občerstvení na pracovišti
???? Možnost zajištění ubytování – v Hotelu Zlechov (Plumlov) nebo Penzionu Na Hvězdě (Malá Morávka)
???? Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
???? Pracovní doba: 6:00 – 15:00 (pondělí–pátek), nárazově i o víkendu při akcích (např. plesy)

???? Zaujala vás nabídka?
Pokud máte zkušenosti v gastronomii a jste spolehlivý/á, pošlete nám svůj životopis a my se vám brzy ozveme! Těšíme se na vás! ????

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí