Team leader skladu, bez nočních, super mzda, benefity

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Náplň práce:
Hledáte změnu, a máte chuť přijmout novou pracovní výzvu, kde budete vést a rozvíjet tým pracovníků? Baví Vás práce s lidmi a máte zkušenosti z logistického prostředí? Pokud odpovídáte ano, pak jste to Vy, koho hledáme! Mimo zajímavé mzdové ohodnocení Vás čeká i spousta dalších benefitů.

  • Koordinace činností a pracovníků (cca 10 pracovníků)
  • Podílení se na nastavování a zlepšování procesů a pracovních postupů
  • Zodpovídat za chod skladu, tok materiálu a skladovou evidenci

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Osobní ohodnocení až 5 000 Kč
  • Příplatky za práci ve ztíženém prostředí 2 000 Kč
  • Příplatky za víkendové směny
  • Plně hrazené přesčasy
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenkový paušál cca 2 000 Kč/měsíc
  • Svozový autobus
  • Dotované zavodní stravování ve firemní kantýně
  • Edenred karta
  • Nákup zboží v podnikové prodejně
  • Možnost využití zvýhodněného servisu pro soukromé vozidlo
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Požadujeme:

  • Zkušenost na obdobné pozici v oblasti logistiky
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (12h směny krátký/dlouhý týden)
  • Komunikativnost a dobré organizační schopnosti