WAREHOUSE MANAGER WITH ENG (60 - 70.000 Kč)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máte zkušenosti z vedoucích pozic a máte velmi dobré povědomí o fungování skladů ve výrobní společnosti? Dokážete efektivně vést a motivovat podřízené zaměstnance? Komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém a chcete pracovat pro mezinárodní významnou společnost?

Pošlete mi Váš životopis!

Náplň práce:

* Zodpovědnost za fungování bezproblémového chodu skladu
* Vedení okolo 50ti podřízených
* Zodpovědnost za příjem a výdej zboží
* Kontrola správnosti dokumentace
* Zodpovědnost za efektivní využití skladové techniky
* Spolupráce na plánování dopravy
* Zodpovědnost za dodržování BOZP a ostatních předpisů
* Reporting

Co od Vás očekáváme:

* Nutná znalost skladových procesů
* Prokazatelné zkušenosti ve vedení většího počtu podřízených
* Středně pokročilá znalost angličtiny
* ŘP sk.B
* Odolnost vůči stresu, komunikativní vystupování a vůdčí schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

* Velmi zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem
* Dovolenou 25 dnů
* 13.plat
* Vzdělávací kurzy
* Příspěvek na dovolenou
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění
* Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

* Místo výkonu práce: Brno - venkov (možnost parkování a dobré dostupnosti)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště