Nástup do práce ihned se mzdou až 32 000,- Kč ????????, -

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Nový Jičín
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

????MÁME PRO VÁS NABÍDKU S NÁSTUPEM IHNED, PRÁCI SE SUPER MZDOU AŽ 32 000,- KČ ????

Nabízíme Vám pozici jako operátor výroby, ve firmě kde se vyrábí světlomety do automobilů,tak nám zavolejte a domluvíme si termín pohovorů.
Právě pro vás máme nabídku na stabilní práci ve výrobní společnosti v Novém Jičíně .

 ???? Zavolej na telefonní číslo :  zobrazit tel. číslo (BEZPLATNÁ LINKA) nebo zašli životopis na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Náplň práce:

  • Obsluha stojů
  • Manipulace s výrobky
  • Finální kontrola
  • Výroba světlometů do automobilů prémiových značek
  • Balení výrobků

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost a pracovitost
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • Praxe není nutná - kolegové vše zaučí
  • NÁSTUP IHNED

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda 28 000,- až 32 000,- ????
  • Výkonnostní prémie od  0 – 2000Kč
  • Příplatky za odpolední, noční, přesčasy, víkendy a svátky
  • Příspěvek na stravování ????
  • Čistá práce
  • Smlouva na hlavní pracovní poměr
  • Každodenní kontakt s koordinátorem ????

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště