Hledáme kolegy do gumárenské výroby - nástup ihned - Odry ????

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Odry
Profese
Služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

PRÁCE KDE MŮŽEŠ NASTOUPIT IHNED A VŠE TĚ NAUČÍ KOLEGOVÉ, KTEŘÍ TĚ CHTĚJÍ V TÝMU!

Práce s nástupem ihned, bez praxe a se skvělým platem?

Máme pro Vás pozice, které Vám budou vyhovovat a hlavně Vás bavit .

Pozice: operátor výroby

Místem výkonu práce: Odry

Zavolejte na telefonní číslo  zobrazit tel. číslo ( bezplatná linka) nebo zašli životopis na e-mail : e-mail přes odpovědní formulář a domluvíme si osobní pohovor.

Náplň práce:

  • Obsluha výrobních strojů a zařízení na zpracování pryže
  • Kontrola kvality vyrobených produktů podle předepsaných standardů
  • Příprava materiálů a komponentů pro výrobu
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a provozních pravidel
  • Údržba čistoty a pořádku na pracovišti

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost a schopnost pracovat s výrobními stroji
  • Spolehlivost a důslednost při plnění pracovních úkolů
  • Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně řešit zadané úkoly
  • Flexibilitu při střídání směn (třísměnný provoz)
  • Odpovědný přístup k dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
  • Pečlivost při kontrole kvality výrobků
  • Praxe ve výrobě nebo gumárenském průmyslu je výhodou, ale není podmínkou – rádi vás zaučíme

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) v zavedené firmě
  • Mzda až 29 000 Kč ????
  • Odpovídající platové ohodnocení, s možností navýšení dle výkonu
  • Příplatky za práci na odpolední, o víkendech a za přesčasy
  • Příspěvky dopravu ( svozová doprava ZDARMA Ostrava) ????
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje ????
  • Zaučení a školení pro nové zaměstnance bez zkušeností
  • Přátelský a podporující tým, s dobrou pracovní atmosférou
  • Firemní benefity (např. příspěvky na dopravu, volnočasové aktivity nebo bonusy za výkon)
  • NÁSTUP IHNED

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště