Technik/čka protipovodňové ochrany

Jméno/Firma
Správa služeb hlavního města Prahy
Pracoviště
Praha
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Správa služeb hlavního města Prahy, příspěvková organizace, zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy spolupracující zejména s jednotlivými orgány hlavního města, včetně jeho Magistrátu, a dále se složkami integrovaného záchranného systému

hledá do svých řad šikovné kolegy / kolegyně na pozici :

Technik/čka protipovodňové ochrany (Odbor ochrany obyvatelstva)

Náplň práce:

  • zajišťuje komplexní správu a údržbu majetku SSHMP na úseku správy a údržby pevných částí  „Protipovodňových opatření na ochranu hl. m. Prahy“ (dále jen „PPO“)
  • odpovídá za zabezpečení provozuschopnosti spravovaných pevných částí PPO
  • zajišťuje ve spolupráci s externí firmou provádění kontrol pevných částí  PPO
  • zajišťuje ve spolupráci s externí firmou provádění oprav pevných částí  PPO
  • zpracovává dokumentaci provedených kontrol a zjištěných závad
  • zpracovává stanoviska k projektovým dokumentacím při výstavbě v blízkosti pevných částí PPO
  • zpracovává stanoviska k projektovým dokumentacím v případě narušení
  • pevné části při výstavbě nových objektů nebo při rekonstrukci stávajících objektů
  • plní úkoly v jednotlivých období realizace protipovodňové ochrany

Co od Vás očekáváme:

  • minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou (stavební zaměření výhodou)
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • výpis z TR  zdravotní způsobilost
  • zodpovědný přístup, samostatnost, flexibilita
  • orientace v projektové dokumentaci
  • dobrá znalost práce na PC, Word, Excel, Microsoft Outlook
  • minimálně řidičské oprávnění skupiny B
  • znalost místopisu Prahy
  • časová flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 9 (příloha č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění)
  • při dobrém plnění úkolů lze osobní příplatek přiznat již v průběhu zkušební lhůty
  • možnost čtvrtletních odměn
  • pružnou pracovní dobu
  • po skončení zkušební doby osobní příplatek
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce a motivační dopis.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie