Rozpočtář

Jméno/Firma
Správa služeb hlavního města Prahy
Pracoviště
Praha
Profese
Administrativa
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Správa služeb hlavního města Prahy, příspěvková organizace, zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy spolupracující zejména s jednotlivými orgány hlavního města, včetně jeho Magistrátu, a dále se složkami integrovaného záchranného systému

hledá do svých řad šikovné kolegy / kolegyně na pozici :

 Vedoucí oddělení rozpočtu a evidence majetku

Náplň práce:

  • příprava návrhu rozpočtu, zdrojů příjmů a zaměření výdajů
  • zpracování rozborové činnost
  • průběžné zpracování analýzy vývoje nákladovosti vůči schválenému rozpočtu
  • řešení problematiky spojené s pronájem nebytových i bytových prostor v souladu se zřizovací listinou
  • odpovědnost za agendu spojenou s majetkovou evidencí organizace (inventarizace majetu)
  • zajištění zastupitelnosti v rámci odboru

Co od Vás očekáváme:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, poštovní klient)
  • trestní bezúhonnost, svéprávnost a zdravotní způsobilost
  • zodpovědný přístup, samostatnost, flexibilita, pečlivost
  •  dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti, kvalitní slovní a písemný projev

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 10 (příloha č. 1 Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění)
  • osobní příplatek  - lze přiznat již v průběhu zkušební lhůty.
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna na rok
  • pružná pracovní doba
  • možnost rekreace v zařízení organizace za zvýhodněné ceny
  • stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity
  • školení v rámci pracovní činnosti
  • nástup možný ihned

Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce a motivační dopis.

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště