Řidič/ka odtahového vozidla

Jméno/Firma
Správa služeb hlavního města Prahy
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Správa služeb hlavního města Prahy, příspěvková organizace, zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy spolupracující zejména s jednotlivými orgány hlavního města, včetně jeho Magistrátu, a dále se složkami integrovaného záchranného systému

hledá do svých řad šikovné kolegy / kolegyně na pozici :  Řidič/ka odtahového vozidla

Náplň práce:

  • svoz osobních automobilů na úžemí hl.m.Prahy

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání
  • řidičské oprávnění skupiny CE (praxe min. 1 rok)
  • profesní průkaz
  • digitální karta řidiče
  • znalost místopisu Prahy
  • časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost, samostatnost
  • trestní bezúhonnost
  • vazačské a jeřábnické zkoušky výhodou
  • praxe s odtahovým vozidlem vítána

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 6, dle Nařízení vlády 341/2017 Sb., příloha č.1 v platném znění-nástup možný ihned
  • osobní příplatek až do výše 50% 12. stupně 6. platové třídy tj. 12.645,-Kč
  • možnost čtvrtletních odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity
  • zvýhodněné ceny pro zaměstnance při rekreaci v rekreačním zařízení organizace

Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce a motivační dopis.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky