Technik Oddělení odtahů a vraků

Jméno/Firma
Správa služeb hlavního města Prahy
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Správa služeb hlavního města Prahy, příspěvková organizace, zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy spolupracující zejména s jednotlivými orgány hlavního města, včetně jeho Magistrátu, a dále se složkami integrovaného záchranného systému

hledá do svých řad šikovné kolegy / kolegyně na pozici:

Náplň práce:

  • činnost v zastoupení vlastníka pozemní komunikace především ve smyslu ustanovení § 19 zák. č. 13/1997 Sb., ve znění pozdějších předpisů
  • vydává příkazy k odstranění vozidel z pozemních komunikací ve vlastnictví
    hl. m. Prahy
  • pořizuje komentovanou video dokumentaci dokládající postavení  odtahovaného vozidla vůči dopravnímu značení
  • mapuje výskyt vozidel zjevně technicky nezpůsobilých k provozu
  • aktivně se podílí na jejich vyhledávání, na základě přijatých oznámení  provádí místní šetření, kontroluje zjevný technický stav předmětných vozidel
  • odpovídá za správnost jím vydaného příkazu k odstranění vozidla z pozemní  komunikace  a zpracování příslušnou dokumentaci spojenou s tímto úkonem
  • dále zajišťuje další administrativní kroky vyplývající z příslušné činnosti

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • znalost místopisu Prahy
  • časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu, spolehlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění NV    č. 300/2019 Sb., příloha č. 1 v platném znění, platová třída 8 v tarifu podle předchozí odpracované praxe
  • po skončení zkušební doby osobní příplatek
  • při dobrém plnění úkolů možnost finanční odměny
  • 5 týdnů placené dovolené ročně
  • 5 dnů placeného indispozičního volna ročně
  • zaměstnanecký příspěvek na stravenkový paušál
  • možnost rekreace v zařízení organizace za zvýhodněné ceny
  • benefitní karta s ročním finančním příspěvkem zaměstnavatele
  • poskytování finančních darů zaměstnancům při některých životních  a pracovních výročích
  • další výhody zaměstnanců vyplývající z Fondu kulturních a sociálních   potřeb stabilitu příspěvkové organizace

Pokud Vás naše nabídka oslovila, budeme se těšit na Vaše CV v českém jazyce.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště