Interní auditor Správy služeb hl. m. Prahy

Jméno/Firma
Správa služeb hlavního města Prahy
Pracoviště
Praha
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáme zkušeného auditora, který se stane klíčovou součástí našeho interního kontrolního systému. Budete zodpovědný za provádění komplexních auditů, vyhodnocování rizik a navrhování opatření ke zlepšení vnitřního kontrolního systému. Vaše práce bude mít přímý dopad na transparentnost a efektivitu hospodaření s veřejnými prostředky v naší organizaci

Náplň práce:

Co u nás budete dělat:

  • Provádět audity v rámci organizace.
  • Vyhodnocovat účinnost vnitřního kontrolního systému a navrhovat opatření k jeho zdokonalení.
  • Spolupracovat externími kontrolními orgány.
  • Vypracovávat a předkládat řediteli organizace písemné zprávy o vykonaných auditech. Upozorňovat na rizika v činnosti SSHMP a navrhovat opatření k jejich odstranění.
  • Zpracovávat návrhy vnitřních předpisů upravujících auditní a kontrolní činnost v organizaci a vyjadřovat se k návrhům ostatních vnitřních předpisů.

Co od Vás očekáváme:

Co od vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomiky, auditu, financí nebo v příbuzném oboru.
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti auditu a kontroly, ideálně v sektoru veřejné správy.
  • Zkušenosti s prováděním interních auditů.
  • Znalost relevantní legislativy, zejména zákona o účetnictví a zákona 320/2001 Sb. O finanční kontrole ve veřejné správě.
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu.
  • Flexibilitu a ochotu cestovat.

Co Vám můžeme nabídnout:

Co nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamické organizaci.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.
  • Odpovídající platové ohodnocení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění NV č. 264/2022 Sb., příloha č. 1 v platném znění, platová třída 11 v tarifu podle  předchozí odpracované praxe
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • Osobní příplatek – lze přiznat již v průběhu zkušební lhůty
  • možnost výkonnostních odměn
  • služební notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • až 5 dnů dalšího volna na rok (sick days)
  • stravenkový paušál a další zaměstnanecké benefity
  • možnost rekreace v zařízení organizace za zvýhodněné ceny
  • nástup možný ihned

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí