Manipulant ve skladu - NOČNÍ SMĚNY. Možnost plánování směn. Mzda 170 Kč + BONUSY

Jméno/Firma
CentralWork s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Úvazek
Plný, Zkrácený
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro našeho významného klienta, jedničku na trhu logistiky, hledáme nové nadšené a spolehlivé pracovníky na noční směny s možností plánování směn dle Vašich potřeb. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení + bonusy.

Náplň práce:

- manipulace se zásilkami a jejich další zpracování - vykládka, nakládka

- manipulace s paletovým vozíkem

- skenování a vážení zásilek, roztřídění dle jednotlivých regionů

Co od Vás očekáváme:

- manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce je fyzicky náročná, pravidelná
   manipulace se zásilkami těžšími než 20 kg)

- nemáš problém přizpůsobit se nočnímu provozu od 3:00 do 8:00 / 10:00 hodin.

- praxe ze skladu – výhodou nikoli podmínkou

- spolehlivost (pravidelná docházka)

Co Vám můžeme nabídnout:

- jistotu stabilního zaměstnání

- zákonné příplatky za noční a víkendové směny

- bonus za směnnost 100 Kč / směna

- pravidelné týdenní zálohy

- možnost plánování směn

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště