Skladník/Expedient | Ostrava - Svinov | mzda 30 000Kč/měs.

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáme šikovné a spolehlivé skladníky a expedienty do mezinárodní firmy v Ostravě - Svinově. Pokud máš zkušenosti jako skladník nebo expedient, máme pro tebe příležitost. Nevadí ti práce na krátký a dlouhý týden? Neváhejte a přijď se podívat, zašli životopis nebo zavolej, tel.:  zobrazit tel. číslobezplatně zobrazit tel. číslo nebo zašlí své CV na e-mail přes odpovědní formulář

Náplň práce:

  • zajištění skladového hospodářství
  • příjem a výdej materiálu/zboží
  • zpracování papírové dokumentace
  • zadávaní podkladů na systému (SAP - výhodou)
  • manipulace s materiálem

Co od Vás očekáváme:

  • ochotu pracovat na 12 hodinové směny - denní a noční směny 06:00 - 18:00 HOD. (krátký, dlouhý týden)
  • výpis z rejstříku trestů
  • zkušenosti ve skladu
  • průkaz VZV výhodou
  • zodpovědnost a fyzická zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • čistá mzda od 23.000 Kč - 26 000,- Kč/měs.
  • 20 dní dovolené + 5 dní dovolené navíc
  • stravenkový paušál
  • možnost kariérního růstu
  • přestupy do kmene v rámci zkušební doby

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel. čísle  zobrazit tel. číslo , bezplatně na zobrazit tel. číslo . Nebo zašli své CV na e-mail přes odpovědní formulář
Prohlídka pracoviště je možná po domluvě.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště