Superhrdina výroby? To umíme! Mzda od 42.000 Kč

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Jsi CNC kouzelník, technické dělo, nebo třeba superhrdina kontroly? Prostě frajer nevídaný? Pokud sis 4x odpověděl „jasně“, tak žhav drát a zavolej mi na tel. zobrazit tel. číslo , bezplatně na zobrazit tel. číslo nebo napiš na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář a v co nejkratším termínu se osobně potkáme! ????

Náplň práce:

  • Nastavování a seřizování strojů podle technických plánů je tvoje denní rutina. ????????
  • Pracuj s technickou dokumentací a proměňuj plány v realitu! ????️
  • Výstupní kontrola kvality výrobků – jen to nejlepší je dost dobré! ????

Co od Vás očekáváme:

  • Už jsi někdy obsluhoval CNC nebo dělal výstupní kontrolu? Super, ale pokud ne, vše tě naučíme! ????
  • Jsi spolehlivý, pečlivý a máš smysl pro detail – prostě detektiv! ????
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu – noční sova nebo ranní ptáče? ????????️
  • Plusové body: vzdělání v oboru strojírenství nebo něčem technickém – ještě větší frajer! ????️

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Odpovídající finanční ohodnocení a možnost kariérního růstu – šplháme nahoru! ???? – mzda od 42.000 Kč ????????
  • Příspěvky na stravování, dopravu a další zaměstnanecké benefity – pro tvé pohodlí! ????????
  • Moderní a čisté pracovní prostředí – žádné špinavé montérky! ????
  • Možnost dalšího vzdělávání a školení – učíme se celý život! ????
  • 25 dní dovolené – moře je moře, tam nechceš jen na pár dní ????️

Pokud jsi dočetl až tady, tak už prostě musíš zavolat na tel. zobrazit tel. číslo , bezplatně na zobrazit tel. číslo ????!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště