Práce v Mošnově - mzda až 40.000 Kč + příspěvek na dopravu

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Zaujala vás v nadpise mzda až do výše 40.000Kč ???? a říkáte si, že ještě k tomu i příspěvek na dopravu bude nějaký nesmysl? ???? Ale my tohle opravdu nabízíme. ????Pokud hledáte stabilitu a především firmu, která dbá na bezpečnost zaměstnanců, motivuje je a podporuje jejich růst, tak čtete správně. Třísměnný provoz je značka ideál? a opravdu si chcete vydělat až 50.000,-Kč? Tak kontaktujte Barboru Böhmovou na tel. čísle zobrazit tel. číslo , bezplatně zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář.

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 160Kč/hod
  • + příplatky za směnnost
  • prémie až 17%
  • + docházkový bonus až 2 600Kč
  • + roční bonus až 10.000Kč
  • + příspěvek na dopravu 2,50Kč/km (cesta tam i zpět)
  • + stravenkový paušál
  • příspěvek na volný čas
  • příspěvek na penzijní spoření
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Smlouva na HPP
  • prohlídku provozu před nástupem
  • nástup ihned ????
  • náborový příspěvek 10.000,-Kč

Náplň práce:

  • manipulace s výrobky
  • kontrola a obsluha strojů
  • obsluha CNC (praxe vítána)
  • broušení a kontrola

Požadujeme:

  • ochota pracovat ve 3 směnném provoze
  • zodpovědnost
  • fyzickou zdatnost
  • 100% docházku
  • vlastní dojezd (MHD, autem)

Tohle všechno vás zaujalo a máte zájem o prohlídku provozu? Kontaktujte Barboru Böhmovou na tel. čísle zobrazit tel. číslo , bezplatně zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště