Pro účetní s AJ máme prima mzdu, bonusy, 25 dní ☀️

Jméno/Firma
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Pracoviště
Stříbro
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Baví Vás accounting? Pracujete s čísly zodpovědně a chcete práci v silné společnosti? Šance pro Vás! Hledáme účetní do našeho týmu. Angličtinu využijete díky komunikaci v rámci našeho holdingu. Nabízíme Vám lákavou mzdu a měsíční bonusy, 25 dní dovolené + 3 sick days a další benefity. Na začátku Vám vše vysvětlíme. Napište nám!

Vaše práce bude:

  • zpracování dodavatelských faktur – materiál
  • příprava dat k DPH
  • zpracování platebních a cestovních příkazů

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené + 3 sick days
  • lákavé mzdové ohodnocení
  • měsíční bonusy ????
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • oběd zdarma
  • home office 1 den
  • práce ve stabilní společnosti

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • znalost účetních principů
  • uživatelská znalost MS Office
  • komunikativní znalost angličtiny
  • ochota dojíždět – Ostrov u Stříbra