Kontrola kvality/obsluha kontrolního stroje 0,7 úvazek

Jméno/Firma
SVS, spol. s r.o.
Pracoviště
Karlštejn 345, Karlštejn
Úvazek
Zkrácený
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Do polygrafické firmy hledáme zodpovědného a pečlivého člověka na pozici – Kontrola kvality / obsluha kontrolního stroje.

Nabízíme stabilní zázemí úspěšné společnosti v Karlštejně, práci v moderním prostředí se špičkovými technologiemi a v neposlední řadě přátelský tým, který se vzájemně podporuje.

Náplň práce:

Jedná se o směnný provoz, denní směny krátký/dlouhý týden 8 hodin/den. Práce je vhodná i pro ženy.

Po zaučení přechod na 12hodin/den krátký dlouhý týden denní směny.

Co od Vás očekáváme:

Požadované znalosti

  • Základní znalost práce s PC (Microsoft Office, Outlook…)
  • Důraz na detail, důslednost
  • Vztah ke kvalitě
  • Manuální zručnost
  • Dobrou fyzickou kondici
  • Práce na pozici kontrolora kvality nebo obsluhy rotačního stroje výhodou
  • Znalost českého jazyka slovem i písmem

Co Vám můžeme nabídnout:

Zázemí firmy, zvýhodněné ceny obědů, Multisport karta, při splnění plánované výroby volno mezi vánočními svátky nad rámec dovolené, proplácené přesčasy, volné vstupenky na akce sponzorované firmou, firemní akce.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Závodní stravování