Práce Ve Skladu A Ve Výrobě (32.000 Kč) | Ranní A Odpolední

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste fyzicky zdatný a máte zkoušky na obsluhu VZV, nebo jeřábu? Líbí se Vám představa práce na dvě směny (8 hodin)? V tom případě mi zašlete Váš životopis! Hledáme nové členy týmu!

Náplň práce:

* Práce s hotovými výroby - jejich balení a označování
* Obsluha VZV a nakládání zboží k expedici

Co od Vás očekáváme:

* Zkušenosti s VZV, jeřábem anebo jinou manipulační technikou
* Samostatný a zodpovědný přístup
* Výhodou je znalost práce se SAP

Co Vám můžeme nabídnout:

* Příplatky za případné přesčasy
* Půlroční prémie
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na stravování a závodní jídelnu
* Multisport kartu
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Firemní doprava z centra Brna

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování