Administrativní podpora vzdělávání

Jméno/Firma
Ambulance Penta Hospitals CZ
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

Jsme vyhledávaným ambulantním zařízením v rámci skupin zdravotnických zařízení a zařízení zdravotně sociální péče Penta Hospitals CZ. Poskytujeme komplexní, kvalitní a specializovanou péči v příjemném prostředí. Díky přímé spolupráci jednotlivých praktických lékařů se specialisty se o naše klienty staráme komplexně, nedochází tak k prodlevám mezi jednotlivými vyšetřeními a naši pacienti jsou stále v péči odborného zdravotnického personálu.

Protože poskytované služby stále rozšiřujeme rádi bychom přivítali do týmu novou kolegyni či nového kolegu na pozici Administrativní podpory vzdělávání.

Co Vás čeká?

  • Zajištění stávajících a nových akreditací ambulancí
  • Zodpovědnost za realizaci nových rezidenčních míst a kompletní zajištěních stávajících míst
  • Příprava smluv o spolupráci s akreditovanými zařízeními
  • Organizace seminářů pro lékaře a komunikace s přednášejícími
  • Správa vzdělávacích plánů pro lékařský personál ambulancí
  • Sledování a vyhodnocování vzdělávacích plánů
  • Celoživotní vzdělávání
  • Úzká spolupráce se školami
  • Účast na pravidelných poradách
  • Vyhodnocování plnění vzdělávacích plánů

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (v oboru zdravotnictví výhodou)
  • Zkušenost s rezidenčními místy a akreditacemi
  • Dobrou znalost práce na PC (Excel, Word).
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, spolehlivost a proaktivní přístup.

Nabízíme:

  • Nadstandardní lékařská péče
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenkový paušál v hodnotě 116 kč/směna
  • Cafeterie 1830,- kč/ měsíc (po zkušební době)
  • VIP karta do sítě lékáren Dr. Max
  • 3 sick days/rok
  • Možnost občasné práce z domova
  • Vzdělávací kurzy, školení

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět k rozvoji kvalitní péče, neváhejte nás kontaktovat.