HR Manager

Jméno/Firma
Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Personalistika a HR
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

HR Manager

Chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový průmysl?

Co Vás čeká?

  • Dohled nad náborovým procesem, včetně pracovních nabídek, pohovorů a výběru kandidátů
  • Řízení vztahů mezi organizací a zaměstnanci, řešení stížností a podpora pozitivního pracovního prostředí
  • Plánování školení a kariérního rozvoje
  • Správa procesu odměňování zaměstnanců
  • Hodnocení výkonnosti zaměstnanců, poskytování zpětné vazby a rozvoj zaměstnanců
  • Zajišťování dodržování pracovněprávních předpisů a interních směrnic
  • Rozvoj HR politiky, zajištění souladu s firemními cíli a právními požadavky
  • Správa procesu přijímání a propouštění zaměstnanců
  • Zodpovědnost za HR administrativu
  • Komunikace s ostatními odděleními

Koho hledáme?

  • SŠ/VŠ
  • zkušenosti min. 3 roky v oblasti HR
  • znalost pracovního práva
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • samostatnost, spolehlivost
  • schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat s lidmi
  • reprezentativní vystupování
  • znalost MS Office

Co nabízíme my?

  • Zázemí firmy s mezinárodními zkušenostmi
  • Mzda dle zkušeností
  • 5 dní placeného volna navíc
  • 13. mzda dle výsledku hospodaření firmy
  • Možnost home office
  • Cafeterie v hodnotě 1 500 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na obědy v závodní jídelně
  • Místo výkonu práce: Střítež u Jihlavy, Logistické centrum Jipocar
  • Nástup leden 2025