Inspektor kvality elektro - junior

Jméno/Firma
TES VSETIN a.s.
Pracoviště
Jiráskova 691, Vsetín
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Odpovědnost za výběr, měření a kontrolu vyráběných dílů, kontrolu vstupního materiálu
  • Zajišťování měření ručními měřidly, provádění namátkových kontrol ve výrobě
  • a uvolňování měřených dílů pro další výrobu a expedici, vzorování dílů
  • Kontrola výrobního procesu a správnost vyplňování výrobní dokumentace
  • Zodpovědnost za tvorbu a vyplňování měřících protokolů, dle požadavků výroby
  • a specifických požadavků zákazníka
  • Spolupráce při neshodném a reklamačním řízení, vystavování hlášenek neshodných výrobků, vstupního materiálu – příprava podkladů pro dodavatelské reklamace
  • Podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality neshodných výrobků
  • Spolupráce s technologií, konstrukcí a mistry provozů

Požadujeme:

  • ÚSO v elektrotechnickém oboru
  • Oprávnění obsluhovat elektrické zařízení NV 194/2022 Sb., § 6 (NN, VN)Praxe v oblasti měření výhodou
  • Znalost metodiky měření
  • Dobrá znalost na PC ( Word, Excel, Outlook, Power Point )
  • Základní znalost AJ výhodou
  • Spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

Zajímavou práci v mezinárodní společnosti;
Odpovídající mzdové ohodnocení;
Práci v dynamickém kolektivu;
Systém zaměstnaneckých benefitů:

  • 7,5 hodinová pracovní doba;
  • 25 dnů dovolené;
  • půlroční odměny;
  • flexibilní pracovní doba (u vybraných pozic);
  • profesní a manažerské vzdělávání;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • příspěvek na stravování;
  • služby závodní jídelny;
  • pracovní volno nad rámec zákoníku práce;
  • firemní akce pořádané zaměstnavatelem;
  • odměna za doporučení zaměstnance;
  • zvýhodněné volání T-mobile i pro rodinné příslušníky;
  • zvýhodněné vedení účtu u Komerční banky;
  • sleva u obchodních partnerů;
  • odměny za pracovní/životní jubilea.