Vrchní rada v oddělení správních činností - Brno (SM937)

Jméno/Firma
Český telekomunikační úřad
Pracoviště
Šumavská 525/33, Brno
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • tvorba a koordinace celostátních a mezinárodních koncepcí a politik elektronických komunikací včetně tvorby jejich hlavních zásad,
  • podílí se na koordinací a metodickém usměrňování výkonu kontrolní činnosti s vazbou na všechna pracoviště Odboru kontroly,
  • posuzování výsledků kontroly a kontrolních měření z hlediska dodržení právních předpisů a norem s využitím APV,
  • příprava řídících dokumentů pro oblast výkonu kontroly a měření rádiového spektra,
  • příprava podkladů pro zadávací dokumentace veřejných zakázek a chystaných smluv pro zajištění potřebných služeb nebo investic,
  • komplexní právní podpora procesu výkonu kontroly se zaměřením na oblast kontroly rádiového spektra a vyhledávání zdrojů rušení,
  • vedení správních a přestupkových řízení, ukládání pokut a povinností nepeněžitého plnění v oblasti elektronických komunikací,
  • spolupráce a koordinace s ostatními orgány veřejné moci,
  • zajištění vyřizování námitek proti kontrolním zjištěním,
  • poradenská a konzultační činnost v oblasti výkonu kontroly a monitorování rádiového spektra v rámci ČTÚ,
  • vyřizování podnětů a stížností, jejich evidence a pravidelné vyhodnocování,
  • provádění analýz výsledků kontrolní činnosti z hlediska právních aspektů a jejich prezentace,
  • výkon kontroly a účast na rozsáhlých kontrolních akcích,
  • při výkonu služby může být vyslán/a na služební cestu v České republice nebo v zahraničí,
  • komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty.

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo,
  • dobrou znalost práce na PC,
  • zodpovědnost, preciznost, analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce,
  • samostatné řešení zadaných úkolů.

Nabízíme:

  • možnost dalšího odborného vzdělávání,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 5 dnů sick day,
  • pružnou služební dobu,
  • služební poměr na dobu neurčitou,
  • plný úvazek,
  • odměňování podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů, 14. platová třída,
  • příspěvek na stravování,
  • možnost čerpání benefitů z FKSP (např. MultiSport karta),
  • výkon služby v Brně,
  • nástup možný v listopadu 2024.

Český telekomunikační úřad podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek i žadatelů.

NEPŘEHLÉDNĚTE! Výběrové řízení se řídí zákonem č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů. Podrobné informace a postup podání žádosti do výběrového řízení naleznete na: