QUALITY ENGINEER (65-75.000 Kč)

Jméno/Firma
PERASPERA group
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Němčina
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
18. 10. 2024

Hledáme inženýra dodavatelské, procesní nebo zákaznické kvality!

Chcete se podílet na zajištění špičkové kvality výrobků a optimalizaci procesů? Jste týmový hráč s technickým myšlením a chutí neustále zlepšovat? Pak právě Vás hledáme do našeho týmu!

Co Vás čeká:

- Kontrola a řízení kvality u našich dodavatelů a zákazníků
- Identifikace a řešení problémů ve výrobním procesu
- Úzká spolupráce s dodavateli, zákazníky a výrobními týmy
- Implementace nápravných opatření a zlepšování procesů

Co požadujeme:

- Technické vzdělání a zájem o kvalitu
- Znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, ISO)
- Komunikativní angličtina nebo němčina
- Analytické myšlení a schopnost řešit problémy

Co nabízíme?

- 25 dní dovolené

- Příspěvek na dopravu

- Půlroční bonusy

- Cafeterie

- Dotované stravování