NÁKUPČÍ (m/ž/j) - Zdravá & Sportovní Výživa

Jméno/Firma
RoseMed Holding s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Vytvořeno
18. 10. 2024

Jsme rostoucí společnost a zabýváme se výrobou potravinových doplňků a sportovní výživy. Využíváme moderní technologie a dbáme na udržitelný rozvoj. Takže pokud Vás toto odvětví zajímá - není co řešit! Do našeho týmu a nové pobočky ve Slaném hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici NÁKUPČÍ.

Náplň práce:

  • nákup surovin, obalového, výrobního a ostatního materiálu, služeb, investičního majetku
  • komunikace s dodavateli po celém světě, vedení evidence dodavatelů
  • vyhledávání nových alternativních dodavatelů
  • vedení výběrových řízení, vyjednávání o cenách
  • vyřizování objednávek
  • ve spolupráci s oddělením výroby provádění pravidelných analýz potřeb materiálu
  • řešení reklamací, neshod a vad u dodaného zboží a materiálu

Očekáváme:

  • zkušenost s operativním i strategickým nákupem
  • anglický jazyk – pokročilý
  • pracovitost a zodpovědnost
  • spolehlivost a vstřícnost
  • dobrá psaná a mluvená komunikace
  • MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • zájem o doplňky stravy, zdravý životní styl, fitness – výhodou

Nabízíme:

  • po zkušební době měsíční finanční bonus
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavou a různorodou práci
  • osobní a pracovní rozvoj v mladém kolektivu
  • možnost osobního růstu, školení a dalšího vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • 50% slevu na většinu našich produktů
  • firemní notebook a telefon

Nástup možný dle dohody.

Místo výkonu práce: Trojanova 335, Slaný

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis, těšíme se na Vás.