Specialista technické podpory (m/ž)

Jméno/Firma
LAMARK s.r.o. | Český výrobce bran, plotů a pergol
Pracoviště
Nový Bydžov
Vytvořeno
18. 10. 2024

Chcete být součástí dynamického týmu a rozvíjet se s námi v pracovním i osobním životě? Máte talent rychle nacházet řešení pro různé otázky a efektivní plánování je Vaše silná stránka? Nevadí Vám zvednout telefon, domluvit se s klientem na termínu nebo poskytnout technickou konzultaci? Pokud jsou všechny Vaše odpovědi ano, připojte se do týmu firmy LAMARK s.r.o., jedničky v oblasti vjezdových bran, vchodových branek, plotových dílců a hliníkových pergol.

Náplň práce:

  • Telefonická komunikace se zákazníky.

  • Domlouvání termínu realizace (zaměření, servis, garanční prohlídka, montáž, …).

  • Efektivní plánování termínů.

  • Poskytování odborných konzultací voblasti stavební připravenosti zákazníkům nebo interním zaměstnancům.

  • Celkové poskytování vynikajících služeb a péče zákazníkům a efektivní řešení dotazů a problémů.

  • Spolupráce s ostatními členy týmu, sdílení informací, které pomohou lepšímu poskytování služeb.

Co od Vás očekáváme?

  • Schopnost technického myšlení.

  • Vynikající komunikační dovednosti.

  • Rychle reagovat na dotazy a problémy zákazníků.

  • Pozitivní přístup a týmový duch.

  • Samostatnost, zodpovědnost.

  • Ovládání MS Office.

Co Vám nabízíme:

  • Práci na HPP.

  • Nástup dle dohody.

  • Místo pracoviště: Nový Bydžov (výrobní závod společnosti LAMARK).

  • Přátelský kolektiv.

  • Možnost seberealizace, vzdělávání, profesního a osobního rozvoje.

  • Příspěvek na vzdělávání.

  • Příspěvek na obědy, občerstvení na pracovišti.

  • Slevu na firemní výrobky.

  • Firemní zaměstnanecké a společenské akce.

Vpřípadě zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis sfotografií na e-mail prace@lamark.cz