SPECIALISTA NA SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Jméno/Firma
Nakladatelství Svojtka & Co
Pracoviště
Praha
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
18. 10. 2024

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který bude mezi lidi šířit, jak zajímavé naše knihy jsou!

Náplň práce:

  • Plánování a tvorba obsahu na sociální sítě, primárně na IG (stories, reels, pevné posty)

    • Natáčení a stříhání videí, focení produktů, psaní popisků

  • Komunikace se zákazníky na soc. sítích

  • Komunikace s marketingovou agenturou, příprava podkladů pro reklamy

Napište nám, pokud:

  • Ovládáte perfektně češtinu

  • Jste kreativní

  • Rozumíte, jak sociální sítě fungují, vyznáte se v aktuálních trendech a umíte vyhodnocovat úspěšnost příspěvků

  • Vyznáte se v online marketingu

  • Máte rádi knihy, ideálně ty dětské a nejlépe ty naše :)

Nabízíme:

  • 1/2 pracovního úvazku, napůl home office, napůl v kanceláři

  • Dobré finanční ohodnocení

  • Týden dovolené navíc

  • Přátelský kolektiv v rodinné firmě

  • Zajímavou kreativní práci se smysluplnými produkty

  • Vhodné i pro rodiče na mateřské

Zkušenost z předchozí pozice v marketingu výhodou.

Nástup nejlépe již od listopadu, ale může být i později.

V případě zájmu zašlete prosím ukázku své dosavadní práce a CV na svojtka@svojtka.cz