Prodavač/ka masa a uzenin, příprava jídel do teplého pultu, Brniště

Jméno/Firma
ZOD Brniště, a.s.
Pracoviště
Brniště
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku do prodejny maso a uzeniny a na přípravu jídel do teplého pultu. Místem výkonu práce je Brniště.

Náplň práce:

  • Každodenní kontakt se zákazníky při jejich obsluze - pultový prodej

  • Přebírání zboží od dodavatelů

  • Doplňování zboží do pultů

  • Obsluha pokladny

  • Výroba polotovarů do pultu, výroba a výdej běžných pokrmů teplé a studené kuchyně

  • Dbání na čistý a příjemný vzhled prodejny

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti s prodejem masa a uzenin.

  • Vaření teplých jídel.

  • Vyučení v oboru je pro vás výhoda.

  • Příjemné vystupování vůči zákazníkům

  • Spolehlivost.

  • Komunikativnost.

  • Plnoletost s ohledem na manipulaci s hotovostí.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci v malém kolektivu na plný úvazek 40 hodin v týdnu

  • Neděle volná.

  • Ranní směna začíná od 6 hod. do 14,30 hod. a odpolední směna začíná od 10 hod. končí 17,30-18 hod.

  • Sobotní směna je dopoledne od 7 hod. do 13 hod. jednou za čtrnáct dnů

  • Hrubá měsíční mzda 25.000 Kč při splění ukazatelů pro osobní hodnocení a prémie za navýšení tržeb.

  • Nástup ihned.

Benefity

  • při nástupu ve mzdě je vyplácen stravenkový paušál v hodnotě 2.550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, po odpracovaném roce se přechází na formu  eStravenky, kde v součastnosti je příspěvek 3960 Kč

  • dále přispíváme na penzijní a životní pojištění po odpracování devíti měsíců

Dejte nám o sobě vědět zasláním životopisu na email mojziskova@zodbrniste.cz . Zavolejte na telefon personálního odd. 736 752 473 nebo manažerce prodejny na telefon 733 124 805.