Produktový manažer - prodej balicích strojů (Morava)

Jméno/Firma
TART, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
18. 10. 2024

Hledáme ambiciózního obchodníka pro divizi balicích strojů – region Morava

Chcete se stát klíčovým hráčem v rychle se rozvíjejícím oboru automatizace výrobních procesů? Do naší divize balicích strojů hledáme obchodníka, který nejen rozumí technickým řešením, ale také má chuť aktivně vyhledávat nové příležitosti a budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky v regionu Morava.

Co vás čeká?

  • Aktivní obchodní činnost – akvizice nových zákazníků a rozšiřování našeho působení na trhu
  • Udržování a rozvoj vztahů se stávajícími klienty
  • Prezentace produktového portfolia zákazníkům – jste tváří naší společnosti
  • Spolupráce s techniky na přípravě obchodních nabídek na míru
  • Vedení obchodních jednání, tvorba strategií a pravidelný reporting výsledků
  • Spolupráce s ostatními týmy ve firmě na naplňování obchodních cílů
  • Cestování v regionu Morava za účelem osobních schůzek

Co od vás očekáváme?

  • Obchodní praxe a prokazatelné výsledky v akvizicích a udržování vztahů se zákazníky
  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor je výhodou, ale ne podmínkou
  • ŘP sk. B – budete často na cestách za zákazníky
  • Komunikativní znalost angličtiny na úrovni B2
  • Výborná orientace v MS Office (Word, Excel, e-mail)
  • Důslednost a schopnost dotahovat projekty do úspěšného konce
  • Proaktivní přístup, obchodní drive a chuť neustále se zlepšovat

Co nabízíme?

  • Výzvu stát se součástí stabilní české společnosti s rostoucím mezinárodním přesahem
  • Motivující odměňovací systém – fixní mzda na rozjezd a zajímavý provizní systém po zaučení
  • Služební automobil, telefon a notebook – vše k dispozici i pro osobní potřebu
  • Možnost profesního rozvoje formou odborného a jazykového vzdělávání
  • Home office mimo výjezdy k zákazníkům
  • 5 týdnů dovolené a příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Máte obchodního ducha a touhu uspět v oblasti prodeje technologií? Přidejte se k nám a využijte svůj talent naplno!