Odborný referent obchodního oddělené - Pozemní stavitelství Praha - m/ž

Jméno/Firma
STRABAG a.s.
Pracoviště
Kačírkova 982/4, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Administrativa
Vytvořeno
18. 10. 2024

Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, který se bude podílet na přípravě a kompletaci obchodních nabídek do veřejných zakázek.

Pošlete nám své CV a podílejte se spolu s námi na přípravě zajímavých stavebních projektů.

Kromě možnosti spolupráce s týmem profesionálů a nadšenců Vám nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stabilitu a zázemí silné nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • možnost seberealizace a další profesní/osobnostní rozvoj prostřednictvím široké nabídky vzdělávacích kurzů
  • plně hrazenou jazykovou výuku
  • dotovanou Multisport kartu
  • občasnou možnost využití HomeOffice
  • zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • přátelské prostředí, široké spektrum teambuildingových aktivit
  • mobilní telefon a notebook je samozřejmostí

Pracovní náplň a zodpovědnosti:

  • příprava a kompletace obchodních nabídek v rozsahu zákona o zadávání veřejných zakázek a zadávacích podkladů
  • zajišťování dokladů určených do nabídek v rozsahu kvalifikačních předpokladů, smlouvách o smlouvách budoucích, plných mocí a podobně
  • komunikace se zadavateli
  • spolupráce a komunikace s tuzemskými i zahraničními kolegy napříč odděleními

Požadavky:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání veřejných zakázek výhodou
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • komunikativní znalost AJ
  • schopnost týmové spolupráce a dobré organizační schopnosti
  • dobré komunikační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost, loajalita