Specialista/specialistka pro PR a popularizaci

Jméno/Firma
Knihovna AV ČR, v.v.i.
Pracoviště
Národní 1009/3, Praha
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Marketing, média a reklama
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Pracovní náplň:

- úzká spolupráce s vědeckými pracovníky
- tvorba článků a redakční spolupráce při vydávání časopisu a výročních zpráv
- správa sociálních médií (Facebook, Instagram, LinkedIn)
- příprava a realizace propagačních a popularizačních materiálů a aktivit knihovny (Veletrh vědy, Knihovna snů, aj.)
- základní práce s grafikou

Požadujeme:

- pokročilé počítačové dovednosti a schopnost rychle se orientovat v nových aplikacích a technologiích
- redakční dovednosti a perfektní znalost českého jazyka
- praxi se správou profilů na sociálních sítích a s tvorbou atraktivního obsahu
- znalost nějakého grafického programu
- schopnost samostatně plnit úkoly a zároveň efektivně spolupracovat v týmu

Oceníme:

- kreativitu a schopnost přicházet s originálními nápady
- dovednosti v oblasti korektur textů
- zkušenosti s editací webových stránek (např. WordPress)
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- praxi na obdobné pozici

Nabízíme:

- práci s nejnovějšími moderními nástroji (Adobe, ChatGPT, aj.)
- krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy
- plný pracovní úvazek v přátelském kolektivu
- mzda min. 35.000 Kč
- zaměstnanecké benefity (stravenková karta, 5 týdnů dovolené, sick days)
- podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu (jazykové a odborné kurzy)
- nástup ihned či dle dohody

Napište nám, čím Vás práce oslovila, připojte životopis, a to nejpozději do 31. 10. 2024.

Knihovna AV ČR si vyhrazuje právo obeslat s termínem pohovoru pouze uchazeče, které vybere na základě zaslaných dokumentů.