Koordinátor dodavatelské kvality

Jméno/Firma
Recrutech s.r.o.
Pracoviště
Zruč nad Sázavou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Výroba, průmysl a provoz
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli v oblasti kvality dodávaných materiálů, vstupních dílů a podsestav.
  • Řešení reklamační řízení z hlediska jakosti nepřevzatých nebo v procesu výroby vyřazených nakupovaných dílů, materiálů a podsestav.
  • Návštěvy / audity u dodavatelů - včetně zahraničních.
  • Průběžná kontrola kvality vstupních dílů, materiálů a podsestav.
  • Spolupráce s dalšími odděleními s cílem v co největší možné míře předcházet kvalitativním problémům při výrobě.
  • Spolupráce na tvorbě a zodpovědnost za aktualizaci kontrol plánů (PPAP) pro vstupní díly a materiály.

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického směru.
  • Znalost AJ na úrovni B2.
  • Znalost norem ISO, IATF výhodou.
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti.
  • Flexibilita, technické myšlení, ochota učit se novým věcem a procesům, samostatnost, proaktivní přístup.
  • Praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti.
  • Práci v profesně vyzrálém týmu a moderním pracovním prostředí.
  • Osobní a profesní rozvoj.
  • Mzdu na účtu vždy nejpozději 10. den v měsíci.
  • Bonusový systém v závislosti na plnění cílů společnosti, týmu a individuálním přístupu - tzv. roční bonus.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Pracovní doba 37,5 hodiny týdně.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Příspěvek na stravování.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • Cafeterii benefitů.
  • Odměny za doporučení nových zaměstnanců.
  • Program Zdraví (očkování proti chřipce, bowlingové a badmintonové turnaje, pronájem sportovišť a další).
  • Propracovaný systém rozvoje a vzdělávání založený na rozvoji klíčových kompetencí.
  • Možnost účasti na firemních společenských, kulturních a sportovních akcí.