Psycholog / Adiktolog / Terapeut

Jméno/Firma
Zařízení sociální intervence Kladno
Pracoviště
gen. Eliáše 483, Kladno
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Vysokoškolské
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
18. 10. 2024

Terapeutická komunita Kladno-Dubí přijme pracovníka na pozici v přímé práci s klienty.

Náplň práce

- vstupní posouzení potřeb klienta a vytvoření individuálního plánu.

- vedení pestré palety terapeutických programů včetně skupinových sezení a individuálních pohovorů

- vedení nácvikových aktivit, sportovních a zátěžových programů

Podmínky a požadavky:

- VŠ vzdělání v oboru psychologie, adiktologie, sociální práce či příbuzném oboru (možné již od titulu Bc.)

- zájem o obor a ochota se vzdělávat

- trestní bezúhonnost

- práce v 12hodninovém směnném provozu - s možností flexibilního plánování pracovních dnů.

- započatý či absolvovaný terapeutický výcvik výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

- možnost práce v unikátním formátu typickém pro terapeutickou komunitu

- platové podmínky dle platových tříd, po zkušební době osobní ohodnocení, dále možnost čtvrtletních odměn

- příspěvek na vzdělávání

- flexibilní plánování pracovní doby

- pravidelné supervize

- přátelské prostředí fungujícího pracovního týmu