Projektant/ Konstruktér pevných trakčních zařízení - Junior/Senior

Jméno/Firma
Elektrizace železnic Praha a. s.
Pracoviště
náměstí Hrdinů 1693/4a, Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Náplň práce:

  • návrh a projektování / konstruování elektrických zařízení NN, VN, SCADA;

  • návrh a projektování / konstruování komponentů trakčního vedení;
  • spolupráce na přípravě technické části obchodních nabídek;
  • vyjasňování technických řešení s dodavateli a zákazníky.

V prvním roce práce u nás, Vás čeká seznámení s pracovním kolektivem oddělení projekce / technického rozvoje a zařídíte si elektro kvalifikaci dle zák. 250/2021 (dřívější vyhl. č. 50/78 Sb.) a dle vyhlášky č. 100/1995 Sb. (pro práci, konstrukci a návrh určených technických zařízení). Naučíte se dokonale ovládat software AutoCAD, Inventor, Vault, 3D Civil, Revit, případně další používané softwarové nástroje. Také seznámíte s výrobou a montáží NN, VN rozvaděčů a komponent trakčního vedení formou pracovní stáže jednak ve výrobním závodě a také na právě realizovaných stavbách.

Počet volných míst:

  • Projektant: 3 (trakce, sdělovací zařízení, technologie)
  • Konstruktér: 2 (elektrikář)

Požadujeme:

  • ÚSO / VŠ elektrotechnického/ strojního zaměření - absolvent po škole/ senior
  • všeobecnou znalost v elektrotechnice/konstrukci a strojírenství
  • dobrá znalost PC (MS Office, AutoCAD, Inventor, Civil 3D, Revit, Vault)
  • ŘP sk. B
  • komunikativní znalost světového jazyka výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • místo výkonu práce: Praha 4

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní doba (po-čt 9:00-14:30, pá 9:00- 13:30)
  • 200 hodin dovolené (5 týdnů);
  • prémie (dovolenkové a vánoční);
  • stravenkový paušál;
  • jazykové kurzy v rámci pracovní doby;
  • příspěvek na MultiSport kartu;
  • mobilní telefon a notebook;
  • teambuildingy;
  • příspěvek na rekreaci dětí;
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění;
  • odměny při pracovních výročích;
  • příspěvek dárcům krve;