Přípravář-ka/Rozpočtář-ka staveb

Jméno/Firma
TERMIL s.r.o.
Pracoviště
Maxe Švabinského 111/30, Jablonec nad Nisou
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Stavebnictví a reality
Vytvořeno
18. 10. 2024

Jsme stavební společnost působící především v Libereckém kraji již 20 let. Postavili jsme či zrekonstruovali stovky budov, vil, domů, hal, školek, škol i restaurací...

Z důvodu stále zvětšujícího se objemu zakázek hledáme do týmu nového kolegu či kolegyni.

Co bude Vaše náplň práce?

  • zajišťovat materiály pro plynulý chod stavby
  • připravovat stavební rozpočty a kalkulace
  • technická a cenová jednání se subdodavateli
  • sledování harmonogramu stavebních prací a zajištění jejich dodržování
  • účastnit se kontrolních dnů na stavbách

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • výhodou bude znalost systému KROS
  • orientaci v projektové dokumentaci
  • aktivní přístup, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce
  • řidičský průkaz sk. B

Mzda: 35.000 Kč - 45.000 Kč + prémie na základě dosažených výsledků

Na co se můžete těšit:

  • jistotu spolehlivého, finančně silného zaměstnavatele
  • výroční bonusy
  • možnost dalšího vzdělání, plně hrazená různá školení a kurzy
  • profesionální a přátelský kolektiv
  • služební auto, telefon, tablet, výhodné tankování pohonných hmot, firemní teambuildingy, výhodné stravování

Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!