Vedoucí nové pobočky Burger King - Krsice! ????

Jméno/Firma
Burger King
Pracoviště
Písek
Požadované vzdělání
Bez maturity
Požadované jazyky
Angličtina, Čeština
Profese
Gastronomie a pohostinství
Vytvořeno
18. 10. 2024

Hledáme šikovného Vedoucího pro novou pobočku Burger King - Krsice! ????

Budete mít na starost pestrou škálu úkolů a kompetencí, co se týče provozní, finanční a zaměstnanecké stránky. Hledáme někoho aktivního a energického, kdo se postará o to, aby vše dokonale běželo a zaměstnanci i hosté byli spokojeni a pobočka prosperovala!

Nabízíme Vám možnost připojit se do moderní firmy, která má na trhu velké plány!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Motivační finanční ohodnocení 45 000 – 60 000 Kč za měsíc
  • Měsíční bonusový systém
  • Příplatky za práci v nočních hodinách 10 %, o víkendech 10 % a svátcích 100 %
  • Flexibilní plánování směn
  • Interní školení, teambuildingy a zaměstnanecké akce
  • Možnost kariérního růstu
  • Jídlo a pití na směně za pár korun ????
  • Cafeteria
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Smlouva na dobu neurčitou

Co bude Vaším úkolem?

  • Dosahovat nastavených cílů a plnit provozní a finanční ukazatele
  • Trénink, vedení a rozvoj zaměstnanců
  • Iniciace a implementace marketingových aktivit zaměřených na rozvoj tržeb
  • Vedení a organizace směny
  • Úzká spolupráce se svým manažerským týmem
  • Zajistit, aby se hosté cítili skvěle a rádi se vraceli

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti na vedoucí pozici
  • Zájem o oblast gastronomie a fast foodu
  • Pozitivní energie a chuť pracovat s lidmi
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat pod tlakem a efektivně řešit problémy
  • Komunikativní angličtina
  • Znalost MS Office, zejména Excel

Chcete se k nám přidat? Tak neváhejte a pošlete nám svoje CV!