Technik měření a regulace na provoz Brno–Sever a Staré Brno

Jméno/Firma
Teplárny Brno, a.s.
Pracoviště
Obřanská 940/60, Brno
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Požadavky na pozici technika MaR PBS a PSB:

  • Vzdělání SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Osvědčení dle §6, §7 NV 194/2022 Sb do 1000 V
  • Znalost uživatelsky MS Office (Excel, Word)
  • Požadujeme orientaci v měřicí a regulační technice, znalost principů měření a metrologie fyzikálních veličin (zejména tlaky, teploty, průtoky, hladiny, analýzy), znalost spojitého i logického řízení technologie, znalost v oblasti ASŘTP (automatické systémy řízení technologických procesů)
  • Samostatnost, zodpovědný přístup
  • Aktivní řidičský průkaz sk. B

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:

  • Provoz a údržba zařízení MaR včetně řídicích systémů výroby tepla a el.energie,
  • Vedení související dokumentace k zařízení MaR,
  • Jednání a spolupráce s dodavateli,
  • Technické specifikace pro nákup, plánování nákladů,
  • Zadávání a přebírání servisních výkonů.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v prosperující společnosti, stanete se součástí týmu, který hřeje Brno
  • Zaměstnanecké benefity – smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, osobní konto zaměstnance (na rekreaci, sport, kulturu,…)
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Firemní posilovna zdarma

Nástup do pracovního poměru možný ihned na trvalý pracovní poměr.

Strukturovaný životopis zašlete nejpozději do 18. 11. 2024 do 12:00.

Odpovězte na inzerci elektronicky přes inzertní portál nebo odpovědní formulář na www.teplarny.cz sekce „kariéra“ nebo v pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno nebo zašlete na adresu Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno 638 00. Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno označena textem „Neotvírat - VŘ – Technik MaR PBS a PSB“.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.