Hlavní účetní

Jméno/Firma
O L P R A N spol. s r. o.
Pracoviště
Libušina 526/101, Olomouc
Požadované vzdělání
Bez maturity
Profese
Finance a ekonomika
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracovní nabídka

Co vás čeká

  • účtování běžných účetních operací, zápočtů, leasingů
  • kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
  • účtování přijatých faktur
  • řešení problematických účetních případů
  • chystání podkladů pro platby a kontrola data splatnosti závazků společnosti, platby
  • vedení předepsané evidence a záznamů
  • spolupráce při provádění fyzické i dokladové inventarizace v souladu s interními předpisy účetní jednotky
  • provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
  • spolupráce při inventarizaci majetku a závazků
  • účtování uzávěrkových operací
  • sestavení účetní závěrky, konsolidované účetní závěrky
  • příprava a shromažďování podkladů pro audit
  • zastřešování kompletnosti zaúčtovaných podkladů
  • kontrola účtů účtové osnovy v návaznosti na saldokonto
  • plnění pokynů nadřízených
  • vystavení a zaúčtování pravidelných přefakturací mezi společnostmi ve skupině
  • účtování skladových příjemek a výdejek minimálně v týdenných intervalech
  • organizace a koordinace činnosti na účtárně
  • měsíční hlášení Intrastat
  • čtvrtletní hlášení Eko-kom
  • zpracování statistik
  • komunikace s úřady

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost programů Microsoft Office - zejména Excel, znalost účetního programu Helios
  • předchozí praxi na obdobné pozici min. 5 let
  • znalost problematiky podvojného účetnictví, daní, majetku a skladů
  • zkušenost s uzávěrkovými operacemi
  • orientaci v legislativě – schopnost sledovat a aplikovat změny
  • schopnost efektivně a rychle řešit problémy a přizpůsobit se rozvoji firmy
  • ochotu vzdělávat se, přijímat změny, pečlivost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout

  • dlouhodobou spolupráci na HPP
  • rozmanitou práci v příjemném prostředí
  • Stravné
  • Zajímavé finanční podmínky
  • Podpora a zázemí úspěšné perspektivní společnosti
  • Možnost seberealizace a profesního růstu