Vedoucí údržby (M/Ž) pro OC - Mzda od 50 000 Kč - Děčín

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Děčín
Vytvořeno
18. 10. 2024

Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

  • Komunikace s klientem

  • Vedení menšího týmu 3-4 lidí

  • Vytváření podkladů k fakturaci a mzdám

  • Vytváření objednávek

  • Čtení nákresů a technické dokumentace

Požadavky:

  • Technická škola - VÝHODOU

  • Praxe 2 roky - VÝHODOU

  • Zkušenost s vedením lidí nejméně 2 roky - NUTNOSTÍ

  • Dobré organizační schopnosti

  • Trestní bezúhonnost

  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu od 50 000 Kč/měs

  • Práci na HPP

  • Motivační program

  • Možnost zajištění ubytovny

  • Zvýhodněné volání O2

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • MultiSport kartu

  • Happy days

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.