Ostraha průmyslového areálu (M/Ž) – mzda 140 Kč/h – Hostivice

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Hostivice
Vytvořeno
18. 10. 2024

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:

  • Pochůzková činnost a kontrola bezpečnosti v rámci průmyslového objektu

  • Ovládání bezpečnostních technologií

  • V případě potřeby komunikace s policií

  • Řešení mimořádných situací

Požadavky:

  • Fyzická zdatnost

  • Znalost práce na PC

  • Trestní bezúhonnost a věk nad 18 let

  • Chuť pracovat

  • Zkušenosti v bezpečnostní službě – VÝHODOU

Nabízíme:

  • Mzdu 140 Kč/h na HPP

  • Pozici vhodnou i pro OZP

  • Směny D/N–12 h

  • Kompletní uniformu

  • Příspěvek na stravování

  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

  • Výroční odměny

  • Zvýhodněné volání O2

Nástup ihned

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.