Manažer údržby zeleně (M/Ž) – Praha

Jméno/Firma
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Pracoviště
Česká republika
Vytvořeno
18. 10. 2024

Hledáte smysluplnou, zodpovědnou a stabilní práci? Přidejte se k nám.

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s péčí o zeleň a kdo dokáže s úsměvem vést svůj tým. Jste organizačně schopní a máte smysl pro detail? Pak hledáme práce Vás. Přidejte se k M2C – společnosti, která vzkvétá .

Náplň práce :

  • Organizace, řízení a vedení mobilních týmů

  • Komunikace s klientem

  • Příprava cenových nabídek

  • Kontrola odvedených prací

  • Technické zajištění zakázky (výběr vhodné techniky, objednávka, nákup, logistika)

  • Personální zajištění zakázek

  • Vytváření podkladů k fakturaci, mzdám, atd

  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

  • Rozjezd nových zakázek

  • Ostatní činnosti spojené s vedením zakázek

Požadavky :

  • Prokazatelné zkušenosti v oboru 4-5 let

  • Zkušenost s vedením kolektivu a výjezdových skupin

  • Pro-klientský přístup

  • Schopnost pracovat pod tlakem

  • Aktivní řidič

  • Znalost práce na PC

Nabízíme :

  • Nástup ihned

  • Mzdu 50 000 - 70 000 Kč

  • Služební automobil

  • PC a mobilní telefon

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • Pravidelná školení v rámci společnosti

  • Možnost vést svůj vlastní tým

  • Zajímavý motivační program

  • MultiSport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Zvýhodněné volání O2

Kontakt: Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.