Rozpočtář/Rozpočtářka staveb

Jméno/Firma
MIJO-STAV stavby, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

Náplň práce

  • Vytváření podkladů pro fakturaci (soupis provedených prací)

  • Rozpočtování staveb na základě výkresové dokumentace

  • Kontrola správnosti zpracování rozpočtu

Požadujeme

  • Znalosti v oboru stavebnictví

  • Znalost stavebních materiálů

  • Orientace v projektové dokumentaci

  • Zkušenosti s rozpočtovými programy např. KROS, RTS, apod.

  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

  • Středoškolské nebo vyšší vzdělání

Nabízíme

  • Kvalitní zázemí v perspektivní společnosti

  • Automobil i k soukromým účelům

  • Notebook i k soukromým účelům

  • Mobilní telefon i k soukromým účelům

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Pevnou pracovní dobu - Pondělí-Pátek, 8,5hod/denně

  • Hrubá mzda 40.000-50.000kč dle zkušeností a samostatnosti + osobní ohodnocení

  • Certifikovaná školení zdarma

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 111 126, případně e-mailem na adresu uhrinec@mijostav.cz

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Odměna: 45 000 Kč / měsíc