????Hledáme operátory do výroby????‍♂️ – Přidej se k našemu týmu????

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Nový Jičín
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

????Hledáte práci? Jednoduchá práce ????‍♀️ v Novém Jičíně je tu pro Vás.
Neváhejte a zavolejte na číslo ☎    zobrazit tel. číslo nebo na bezplatné lince  zobrazit tel. číslo . Na případné dotazy Vám odpovím.
Nabízím možnost širokého spektra pracovního uplatnění.
Práce v Novém Jičíně se svozovou autobusovou???? dopravou zdarma.
Neváhejte mě kontaktovat na čísle ☎   zobrazit tel. číslo nebo na bezplatné lince  zobrazit tel. číslo !!!

Místo výkonu práce: Nový Jičín

Náplň práce:

???? Logistika
???? Zásobování linek
???? Práce ve skladu
???? Kompletace dílů
???? Obsluha stroje

Co od Vás očekáváme:

???? spolehlivost, pečlivost a dochvilnost
???? ochotu pracovat v 3 směnném provozu
???? manuální zručnost
???? dobrý zdravotní stav

Co Vám můžeme nabídnout:

???? smlouva na hlavní pracovní poměr
???? M Z D A  28.000 – 34.000,-
???? příplatky za odpolednínočnípřesčasy svátky
???? měsíční odměna
???? výkonnostní bonus
???? stravování v závodní jídelně
???? příspěvek na stravování
???? 20 dnů dovolené
???? vstupní zdravotní prohlídka ZDARMA
???? svozová doprava Z D A R M A

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování