BARMAN/KA či OBSLUHA restaurace LIPNO (ubytování, TOP mzda)

Jméno/Firma
HOREKA LIPNO s.r.o.
Pracoviště
Lipno nad Vltavou
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro několik restauračních zařízení přímo v Lipně nad Vltavou přijmeme na hlavní pracovní poměr zaměstnance na pozici BARMAN/KA či OBSLUHA RESTAURACE.

Náplň práce:

  • Hledáme skutečnou a zodpovědnou osobnost, pro kterou řemeslo v pohostinství pořád něco znamená.
  • Hlavní náplní práce je obsluha hostů a to v některém z našich gastro provozů:  restaurace STODOLA, FoodTruck, bistro KRAMEC či v zimním období bistro Yetti na sjezdovce.

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost z restaurace nebo hotelu výhodou
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Proklientský přístup

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Možnost ubytování v novém bytě v lokalitě
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
  • Volný vstup do Aquaworld Lipno
  • Skipas pro vlastní použití + rodinné příslušníky zdarma
  • Příspěvěk na penzijní pojištění
  • Sleva v restauraci STODOLA a v cukrárně POVIDLOŇ
  • Volný vstup na Stezku korunami stromů a do Království lesa
  • ​Sleva na sportovní vybavení jednotlivých půjčoven

Benefity

  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění