Dělník při výrobě mléčných výrobků| Nástup ihned | Ostrava - Martinov????

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáte nové zaměstnání a láká Vás svět mlékárenství? Tak to jste na správném místě! Hledáme totiž právě Vás!

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pomocí odpovědního formuláře nebo na tel. čísle: zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář

Náplň práce:

Operátor při výrobě mléčných potravin

Práce na lince

Obsluha strojů

Vážení a obsluha dezertní linky

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti z výroby vítány

Praxe v potravinářství

Spolehlivost

Fyzická zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

Mzda od 128,-Kč/hod.

Nepřetržitý režim (8hod. směny + 12tky - denní a noční směny)

20 dní dovolené + 5 dnů Sick days

Finanční bonusy a prémie

Sleva na firemní produkty

Příspěvek na stravování

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště