Skladník expedice bez nočních směn (bez VZV)

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Vždycky vás lákala práce ve skladu nebo už máte dokonce i nějaké zkušenosti? Skvělé – takové hledáme! Čeká vás manipulace se zbožím na expedici, ale nebojte se. Budete mít kolem sebe parťáky, kteří vás zaškolí. A tím to nekončí…Pro bližší informace kontaktujte Karolínu Kalusovou na tel. čísle  zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář!

Náplň práce:

  • Vychystávání zboží
  • Práce se čtečkou
  • Balení zásilek pro expedici

Co od Vás očekáváme:

  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze (6:00 – 14:00), (10:00 – 18:00), (14:00 – 22:00)
  • Práce se čtečkou výhodou
  • Spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda až 27.000 Kč
  • Příplatky dle zákoníku práce
  • Práce pouze od pondělí do pátku
  • Volné víkendy
  • Práce bez NOČNÍCH směn
  • Možnost přesčasových směn
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti

Pro bližší informace kontaktujte Karolínu Kalusovou na tel. čísle  zobrazit tel. číslo nebo e-mailem: e-mail přes odpovědní formulář!

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště