Řidič/ka, prodavač/ka pojízdné prodejny masa a uzenin

Jméno/Firma
PROMINENT CZ s.r.o.
Pracoviště
Brniště
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro dceřinou společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme prodavače/ku, řidiče/ku pojízdné prodejny masa a uzenin na farmářských  trzích

      Náplň práce:

      • Přejímání zboží a jeho nakládka.
      • Každodenní kontakt se zákazníky při samostatném prodeji zboží.
      • Předávání informací o prodávaném zboží.
      • Peče o vzhled pojízdné prodejny.
      • Manipulace s finanční hotovostí.
      • Místem působnosti pojízdné prodejny jsou převážně farmářské trhy dle sjednaného místa.

      Co od Vás očekáváme:

      • řidičské oprávnění skupiny B - podmínka přijetí
      • příjemné vystupování vůči zákazníkům

      • časová přizpůsobivost

      • vstřícnost

      • zodpovědnost

      • nástup ihned

      Co Vám můžeme nabídnout:

      • práci na plný úvazek, 40 hodin v týdnu (zboží se nakládá v 5 hodin ráno v Brništi, pak se vyjíždí na smluvené farmářské trhy. Úterý až čtvrtek trhy končí v rozmezí mezi 14-18 hodin, podle toho kam se jede. Pátky jsou delší – ráno se jede na trhy do M.Boleslavy a na 15 hodinu na trh u Prahy v Sibřině, prodej je do 18 hodin. V sobotu trhy končí mezi 12-16 hodinou, záleží, kde je prodej nasmlouván.Neděle a pondělí je volné. Nasmlouvané trhy máme ve Středočeském kraji).
        Hrubá měsíční průměrná mzda 44.000 Kč.
      • Benefity – stravenkový paušál v hodnotě 2.550 Kč při odpracování všech směn v měsíci, po odpracovaném roce přísluší zaměstnanci eStravenka v hodnotě 3.960 Kč při odpracování všech směn v měsíci a příspěvek na penzijní a životní pojištění.

      Benefity

      • Příspěvek na stravování
      • Příspěvek na spoření / pojištění