Zedník / Zednice - až 45 000 Kč měsíčně + stravenky

Jméno/Firma
Zdeněk Pelánek
Pracoviště
Ruda 143, Ruda
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme stavební firma. Specializujeme se na menší i středně velké stavební projekty v oblasti rodinných domů, rekonstrukcí a oprav. Zakládáme si na kvalitní práci, osobním přístupu k zákazníkům a pohodové atmosféře mezi kolegy.

Do našeho týmu hledáme zkušeného zedníka / zednici, který/á se nebojí fyzické práce, je spolehlivý/á a má chuť odvádět svou práci na vysoké úrovni.

Náplň práce:

  • Provádění zednických prací na různých typech stavebních projektů
  • Příprava materiálu a povrchů před samotnou výstavbou
  • Zhotovení zdí, omítek, obkladů a dalších zednických úkonů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu a dodavateli
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a stavebních norem

Co od Vás očekáváme:

  • Odborné vyučení bez maturity v oboru zednictví
  • Zkušenosti se zednickými pracemi, samostatnost a zodpovědný přístup
  • Fyzická zdatnost a ochota pracovat venku za každého počasí
  • Řidičský průkaz sk. B výhodou, nikoliv podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu 40 000 - 45 000 Kč hrubého měsíčně podle Vašich zkušeností a výkonu
  • Práci na hlavní pracovní poměr (HPP) nebo formou živnostenského listu (OSVČ) – dle dohody
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelský a stabilní tým kolegů
  • Zázemí firmy, kde si vzájemně pomáháme a kde se na sebe můžeme spolehnout

Proč se přidat k nám? Nabízíme dlouhodobou spolupráci na dobu neurčitou v prostředí, kde se budete cítit dobře. Pokud hledáte práci s jistotou výdělku a v přátelském kolektivu, jsme ta pravá volba.

Těšíme se na Váš životopis, který nám můžete zaslat prostřednictvím e-mailu. Ozveme se Vám do tří pracovních dnů.

S pozdravem

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí