Pečovatel/ka v terénní sociální službě

Jméno/Firma
Pečovatelská služba Hrabyně,…
Pracoviště
Opava
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme malá příspěvková oganizace obce Hrabyně, která je zřízena za účelem poskytování podpory a pomoci osobám těžce zdravotně postiženým. Pomoc a podporu poskytujeme občanům obce Hrabyně stěžejně v místní části Rehabilitační centrum, kde se nacházejí bezbariérové bytové domy. Pomáháme opravdu potřebným!

Náplň práce:

Provádění obtížných pečovatelských prací spojených s přímým stykem s klienty s fyzickými obtížemi. Pomoc při zajištění chodu domácnosti, nákupy, péče o prádlo a provádění pohybové aktivizace klientů. Vedení klienta k samostatnosti, nácvik dovedností, rozvíjení jeho vlastních schopností při sebeobsluze a pomoc při naplňování jeho osobních cílů. Sledování potřeb klienta a vedení individuálních záznamů o průběhu sociální služby (tzv. klíčový pracovník v sociálních službách). Řešení záležitostí spojených s poskytovanou službou, případně zprostředkování kontaktu klienta s kompetentním pracovníkem.

Co od Vás očekáváme:

Chuť pracovat a učit se.

Dále požadujeme:

  • Plnou svéprávnost
  • Bezúhonnost (zájemce předloží Výpis z evidence rejstříku trestů, nesmí být starší 3 měsíců)
  • Zdravotní způsobilost (lékařský posudek vydá registrující poskytovatel zdravotních služeb a u zaměstnanců poskytovatel pracovně lékařských služeb – před nástupem do zaměstnání)
  • Odbornou způsobilost dle § 116, odst. 5 písm. c) tj. minimálně základní vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu v rozsahu 150 hod (je potřeba splnit do 18 měsíců ode dne nástupu zaměstnance do zaměstnání) – kurz zprostředkuje zaměstnavatel na náklady ÚP

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování formou stravovací karty
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou volnočasové karty
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Podporu při zapracování a v průběhu zaměstnání
  • Odpovídající pracovní podmínky a kompenzační pomůcky
  • Průběžné vzdělávání

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště