Ivní inzeráty???? Práce IHNED a s dopravou ZADARMO! ????

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Český Těšín
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
18. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

???? Hledáš práci IHNED? Nebo od NOVÉHO ROKU ?

Česká firma KOVONA opět otevírá své brány, a hledáme právě TEBE! ????????

Svozová doprava z Karviné a Havířova ZDARMA až ke vstupu! ????

Náplň práce:

● manipulace s materiálem ????‍????
● práce na lakovně, lisovně či jiném oddělení
● balení hotových produktů

Co od Vás očekáváme:

● dobrý zdravotní stav ????
● ochotu pracovat na 2 nebo 3 směny
● pracovitost, spolehlivost ????

Co Vám můžeme nabídnout:

● práci na hlavní pracovní poměr
● 25 dní dovolené ????
● měsíční prémie ????
● docházkový bonus
● svozové autobusy z Karviné a Havířova ZDARMA ????
● příspěvek na stravování ????
● práci od pondělí do pátku
● možnost učit se novým věcem ????

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu